BDSM zoznamka, perverz a fetiš sex inzercia zadarmo

BDSM zoznamka zadarmo pre milovníkov tvrdého sexu a netradičných perverzných erotických praktík ako sú Bondage, CBT, Face sitting, xbdsm, Fackování, Fetish, Fisting, Hard SM, kopanie, mučenie, piss, ponižovanie, roubík, Spanking, Výprask, Domina zoznamka atď. Ak hľadáš tvrdú sex inzerciu na tému BDSM, otrokmi, dominy a iné si u nás správne. V prehľadne triedených regiónoch nájdeš inzerciu dominantných aj submisívnych jedincov hľadajúcich netradičné sexuálne hry.


Zoznamka bdsm pre dominy a subinku

Na nič nečakaj a vyhľadaj si inzerát podľa svojich preferencií. Na našej perverzné BDSM zoznamke si môžeš zadarmo zverejniť bdsm inzercie. Si domina čo hľadá otroka alebo sub a chceš naopak slúžiť dominantné Domine a plniť jej príkazy? Si subinku čo hľadá a miluješ ponižovanie, tresty, porno bdsm, a tvrdé zaobchádzanie? Máš netradičné záujem o perverzné fetiš? Vytvor si bdsm inzerciu na takúto tému úplne zadarmo. Zaručene sa ti do pár dní ozvú podobne zmýšľajúce jedinci. Domina zoznamka a našej bdsm komunita je tu pre Vás. Prajeme veľa úspechov v zoznamovaní.


Perverzné praktiky kaviár, spanking a foot fetish

Hľadáš perverzné netradičné bdsm prakticky? Dominantné ženy, ktoré ti môžu ponúknuť netušené potešenie? Pozri si naše inzeráty a ukojí svoj perverzné chtíč. Pozri sa nižšie a vyfiltrujte si inzerciu, podľa svojich osobných preferencií.

BDSM SEX PONUKY SLOVENSKO:


Pre návšteva tohto portálu musíš byť starší ako 18 rokov

Ak sa nachádzaš v štáte alebo krajinu, v ktorom sa hranice plnoletosti líši od platných predpisov Slovenskej republiky, si povinný dodržiavanie všetkých platných podmienok plnoletosti v danom štáte alebo krajine vrátane prípadov, keď je prístup na tieto stránky legislatívou daného štátu krajiny obmedzené alebo zakázané.

Súhlasíš, že sexuálne orientovaný materiál tohto portálu si oprávnený užívať výlučne pre svoju osobnú potrebu.

zoznamka-bdsm.sk (ďalej len WEB) ponúka užívateľom spĺňajúce prevádzkový poriadok portáli možnosť podávania vlastných erotických inzerátov. Každý z užívateľov si nesie sám zodpovednosť za ním vytvorený inzerát. Portál nepreberá žiadnu záruku alebo zodpovednosť za užívateľom vytvorený obsah a jeho pravdivosť. Užívateľ súhlasí so zasielaním odpovedí na inzeráty, informácií o novinkách a zasielanie obchodných a reklamných oznámení.

Bezplatné zverejnenie inzerátu je len na tvoje vlastné riziko! Za prípadné škody spôsobené vytvorením alebo zverejnením inzerátu nenesie prevádzkovateľ portálu žiadnu zodpovednosť. Prevádzkovateľ nie je zodpovedný za akékoľvek chyby prenosu dát z databázy a nie je zaručené úspešné zverejnenie inzerátu. Prevádzkovateľ nie je zodpovedný za akékoľvek straty dát alebo chyby pri prenose dát a nepravdivo vyplnené údaje inzerátov. Používateľovi (návštevníkovi) nevzniká žiadny nárok na plnenie určitých služieb ponúkaných na portáli WEB.

Užívateľom poskytnutá dáta sú posielané na najnovšie technickej úrovni. Osobné údaje budú považované za dôverné. Ak chcete zabrániť strate dát, odporúčame užívateľom (návštevníkom) služieb uchovávať všetky dôležité údaje a prípadne ich vytlačiť.

Inzerát na portáli WEB, ktorý si užívateľ (návštevník) bezplatne vytvorí, bude zverejnený po kontrole našej technickej podpory. To ako tento osobné inzerát bude vyzerať, správnosť údajov, súlad so zákonnými predpismi týkajúcich sa maloletých alebo iných zakázaných prezentácií a podobných protizakonnych skutočnosťou, je úplne a výhradne na užívateľovi.

Poskytovateľ služieb nie je zodpovedný za prehlásenie používateľa (návštevníkov) a za jeho vyhľadávacie dotazy v systéme. Poskytovateľ služieb takisto nie je zodpovedný za vyhľadávanie tretích strán a správnosť ich obsahu. Všetky údaje, ktoré sa týkajú iných poskytovateľov služieb a konkurencie tohto portálu alebo rôzne obchodné ponuky či iné webové stránky budú odstránené z databázy bez upozornenia. Nárok na náhradu škody zo strany používateľa (návštevníka) je výslovne vylúčený. Portál je poskytovaný „tak ako je“, jeho užívaním nevznikajú voči prevádzkovateľovi žiadne nároky.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmazať alebo čiastočne úpravu všetkých inzerátym ktoré nie sú v súlade s pravidlami alebo je evidentne porušujú. Opravené alebo zmazané budú inzeráty obsahujúce nasledujúce: zaradenie do nesprávnej kategórie, údaje uvedené do nesprávnej položky, nepovolená reklama či pokus o zverejnenie odkazov na cudzie weby, zverejnenie vlastných alebo cudzích emailov, falošné telefónne čísla a iné.

Užívateľ súhlasí s tým, že jeho inzerát môže byť zverejnený pod pseudonymom a môže byť celý alebo čiastočne užitý v rámci propagačných akcií a prieskumu trhu. Užívateľ prevádza právo na užívanie uverejnených mediálnych súborov inzerátu na prevádzkovateľa tohto portálu. Užívateľ má právo toto použitie zakázať či požadovať odstránenie už zverejnených súborov.

WEB nezaručuje, že na stránkach dôjde k úspešnému sprostredkovanie partnera či iných aktivít.

Nie je dovolené, aby užívateľ (návštevník) využíval ponúkané služby na propagáciu iného Internetového portálu. V prípade porušenia bude užívateľ (návštevník) ihneď vymazaný zo systému. To isté platí pre prípady pokusov o narušenie chodu portáli či už útoky s charakterom zahlteniu servera, alebo pokuse o poškodení či zcicení databázy alebo zdrojového kódu.

Užívateľ (návštevník) sa zaväzuje všetky služby užívať riadne a zdržať sa ich zneužitiu, ako aj dodržiavať platnú právnu úpravu.

Ku kontrole dodržiavania pravidiel tohto portálu môže prevádzkovateľom poverený správca (ďalej len správca) monitorovať, upravovať a odosielať správy užívateľom a návštevníkom. Získané informácie správca nesmie odovzdať tretej osobe, ak nenadobudol presvedčenie, že zo strany užívateľa dochádza k porušovaniu prevádzkových podmienok. Správca nesmie využiť právomoci, ktoré mu prevádzkovateľ pridelil pre osobnú potrebu.

Prevádzkovateľ portálu využíva užívateľom zadané osobné informácie pre komunikáciu s užívateľom. S týmito informáciami je nakladané v súlade s platnými predpismi na ochranu osobných údajov. Osobné údaje nebudú sprístupnené tretím osobám, s výnimkou nutné technickej podpory tohto portálu, vymáhanie dlhu alebo vyšetrovania polícia slovenský republiky.

Pokiaľ bude prevádzkovateľ žalovaný pre porušenie povinností vyplývajúcich zo zmluvy, popr. bude požadovaná náhrada škody, za ktorú je zodpovedný užívateľ (návštevník), bude užívateľ (návštevník) brať na zodpovednosť za svoje konanie a bude u neho uplatnená nielen náhrada škody, ale aj náklady spojené s vymáhaním pohľadávky, tj. najmä náklady právneho zastúpenia a súdne poplatky.

Všetky riziká sťahovanie dát z portálu, či akákoľvek strata dát je v plnej zodpovednosti používateľa (návštevníka).

Za škody spôsobené vyššou mocou, zásahom tretích osôb alebo iných chýb nie je prevádzkovateľ zodpovedný. Akékoľvek chyby alebo poškodenie systému, ktoré sú stanovené, budú po lokalizácii čo najskôr odstránené. Nárok na 100% dostupnosť portálu neexistuje a nie je. Pre všetky nároky tretích osôb či strán vyplývajúcich z rokovania užívateľa (návštevníka), či už úmyselne, vedome alebo nedopatrením sa bude užívateľ (návštevník) zodpovedať sám.

Duplicitné podávanie rovnakých inzerátov je zakázané.

IP adresy všetkých inzerentov sú archivované pre prípad zneužitia osobných údajov a odovzdávanie polícii.

Ak objavíte nepravdivé či urážajúce informácie, oznámte prosím bezodkladne túto skutočnosť správcovi skrze kontaktný formulár na tejto stránke.

Všetok obsah stránok podlieha autorským právam a nie je možné ho kopírovať alebo akokoľvek ďalej šíriť bez písomného súhlasu prevádzkovateľa.

Tieto pravidlá sú záväzné pre všetkých užívateľov a návštevníkov tohto portálu.

KONTAKT NA SPRÁVCA WEBE:

  Váš email (vyžadované)

  Predmet správy (vyžadované)

  Správa (vyžadované)

  Chcete zmazať sex inzerciu, ktorú ste na našom serveri v minulosti zverejnili? Informujte nás prosím pomocou tohto formulára. Skontrolujeme, či sa jedná o Váš inzerát a v kladnom prípade ho čo najskôr odstránime. Ďakujeme

   Email s ktorým ste vložili inzerát (vyžadované)

   Odkaz na inzerát, ktorý chcete zmazať (vyžadované)

   Dôvod zmazanie:

   Zadajte kľúčové slovo pre hľadanie konkrétnej inzercie: [wpdreams_ajaxsearchlite]

   Zverejnili ste na našej zoznamke v minulosti inzerát, pri ktorom chcete aktualizovať informácie? Informujte nás prosím pomocou tohto formulára. Nové znenie inzerátu skontrolujeme a čo najskôr starý inzerát upravíme. Ďakujeme

    Email s ktorým ste vložili inzerát (vyžadované)

    Odkaz na inzerát, ktorý chcete zmeniť (vyžadované)

    Nový text inzerátu (vyžadované)