BDSM zoznamka, perverz a fetiš sex inzercia zadarmo

BDSM zoznamka zadarmo pre milovníkov tvrdého sexu a netradičných perverzných erotických praktík ako sú Bondage, CBT, Face sitting, xbdsm, Fackování, Fetish, Fisting, Hard SM, kopanie, mučenie, piss, ponižovanie, roubík, Spanking, Výprask, Domina zoznamka atď. Ak hľadáš tvrdú sex inzerciu na tému BDSM, otrokmi, dominy a iné si u nás správne. V prehľadne triedených regiónoch nájdeš inzerciu dominantných aj submisívnych jedincov hľadajúcich netradičné sexuálne hry.


Zoznamka bdsm pre dominy a subinku

Na nič nečakaj a vyhľadaj si inzerát podľa svojich preferencií. Na našej perverzné BDSM zoznamke si môžeš zadarmo zverejniť bdsm inzercie. Si domina čo hľadá otroka alebo sub a chceš naopak slúžiť dominantné Domine a plniť jej príkazy? Si subinku čo hľadá a miluješ ponižovanie, tresty, porno bdsm, a tvrdé zaobchádzanie? Máš netradičné záujem o perverzné fetiš? Vytvor si bdsm inzerciu na takúto tému úplne zadarmo. Zaručene sa ti do pár dní ozvú podobne zmýšľajúce jedinci. Domina zoznamka a našej bdsm komunita je tu pre Vás. Prajeme veľa úspechov v zoznamovaní.


Perverzné praktiky kaviár, spanking a foot fetish

Hľadáš perverzné netradičné bdsm prakticky? Dominantné ženy, ktoré ti môžu ponúknuť netušené potešenie? Pozri si naše inzeráty a ukojí svoj perverzné chtíč. Pozri sa nižšie a vyfiltrujte si inzerciu, podľa svojich osobných preferencií.

BDSM SEX PONUKY SLOVENSKO:


Rad spoznávam nových ludi a najviac milujem sex

Kraj: TvrdošínVek: 40Hľadám: Žena

Kraj: OchodnicaVek: 46Hľadám: Žena

Kraj: SenicaVek: 42Hľadám: Muž

Kraj: TrnavaVek: 53Hľadám: Muž

Som inteligentny, dominantny muz na urovni, hladajuci submisivnu zenu, ktora chce objavovat a posuvat svoje hranice, odovzdat sa a citit nad sebou pevnu ruku.

Skusenosti mam, ale samozrejme, vzdy je kam sa posunut a co nove skusit. Moje hard limity su scat, krv a vseobecne veci po ktorych zostavaju trvale jazvy. Inak som otvoreny vsetkemu.

Kraj: BratislavaVek: 31Hľadám: Žena

Zaujmi clinic pánsky anal bondage mumifikacia chcel by som byť podriadený madam ktorá by si ma vyskolila fantázia sa medze nekladú

Kraj: TrenčínVek: 34Hľadám: Žena

Switch milujem latex a bdsm všetko čo k tomu patri .Pokec Klavesnica 38 prípade sympatii no:),alebo niečoho iného no:)

Kraj: PresovVek: 39Hľadám: Žena

Prosím môj pán ma nechal a neviem čo mám robiť, viem len počúvať a nechať sa ponižovať, aby sa môj pán ukájal a uctievať ho za to.

Kraj: KošiceVek: 34Hľadám: Muž

Kraj: MichalovceVek: 28Hľadám: Muž

Zaujímavý na prvý pohľad

Kraj: KosiceVek: 35Hľadám: Žena

Nespokojená žena hladá svojho sluhu na erotické hrátky. Som velmi náročná, takže ak toho vydržíš málo, nepiš.

Kraj: BratislavaVek: 39Hľadám: Muž