BDSM zoznamka, perverz a fetiš sex inzercia zadarmo

BDSM zoznamka zadarmo pre milovníkov tvrdého sexu a netradičných perverzných erotických praktík ako sú Bondage, CBT, Face sitting, xbdsm, Fackování, Fetish, Fisting, Hard SM, kopanie, mučenie, piss, ponižovanie, roubík, Spanking, Výprask, Domina zoznamka atď. Ak hľadáš tvrdú sex inzerciu na tému BDSM, otrokmi, dominy a iné si u nás správne. V prehľadne triedených regiónoch nájdeš inzerciu dominantných aj submisívnych jedincov hľadajúcich netradičné sexuálne hry.


Zoznamka bdsm pre dominy a subinku

Na nič nečakaj a vyhľadaj si inzerát podľa svojich preferencií. Na našej perverzné BDSM zoznamke si môžeš zadarmo zverejniť bdsm inzercie. Si domina čo hľadá otroka alebo sub a chceš naopak slúžiť dominantné Domine a plniť jej príkazy? Si subinku čo hľadá a miluješ ponižovanie, tresty, porno bdsm, a tvrdé zaobchádzanie? Máš netradičné záujem o perverzné fetiš? Vytvor si bdsm inzerciu na takúto tému úplne zadarmo. Zaručene sa ti do pár dní ozvú podobne zmýšľajúce jedinci. Domina zoznamka a našej bdsm komunita je tu pre Vás. Prajeme veľa úspechov v zoznamovaní.


Perverzné praktiky kaviár, spanking a foot fetish

Hľadáš perverzné netradičné bdsm prakticky? Dominantné ženy, ktoré ti môžu ponúknuť netušené potešenie? Pozri si naše inzeráty a ukojí svoj perverzné chtíč. Pozri sa nižšie a vyfiltrujte si inzerciu, podľa svojich osobných preferencií.

BDSM SEX PONUKY SLOVENSKO:


Kraj: BratislavaVek: 22Hľadám: Muž

Kraj: ZilinaVek: 27Hľadám: Muž

Vynasnažím sa pokorne slúžiť a rada sa stanem Vašou osobnou sexuálnou otrokyňou pre to najkrajšie uspokojovanie. Môžeme sa aj striedať v hrách.

Kraj: Banská Bystrica Vek: 30 Hľadám: Muž

Chcela by som zažiť slastné mučenie. Mať zaviazané oči a ruky a užiť si to s tebou …

Kraj: SereďVek: 26Hľadám: Muž

Som swic ako sub otrok milujem nahotu ponizenie na verejnosti a ctb ohly vosk roztahovanie dierok elektro. Ako dom to iste vyzadujem od subinky tak sa hlas. Mozno zazijeme nieco pekne a vzrusujuce.

Kraj: KošiceVek: 48Hľadám: Žena

Som rom juro rozvedeni

Kraj: Žabokreky nad NitrouVek: 41Hľadám: Žena

Kraj: KošiceVek: 43Hľadám: Žena

Ahoj,som nadržaná, dominantná aj submivná žena,ktorá to má rada aj v prírode.

Kraj: KošiceVek: 20Hľadám: Muž

Chcem cítiť tvoje silné ruky na mojich ceckách, a nielen tam!

Kraj: GelnicaVek: 34Hľadám: Muž

Kraj: Nové Mesto nad VáhomVek: 37Hľadám: Muž